گروه تی تی با دو نمایش به بخش رقابتی جشنواره فجر راه یافت

0
76

گروه تی تی آستانه با دو نمایش خیابانی در بخش رقابتی چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور دارد
نمایش ارزش نداره به نویسندگی محمدرضاجعفری لفوت وکارگردانی میلاد حسین زاده
و نمایش هلونه به نویسندگی میلاد حسین زاده وکارگردانی محمدرضاجعفری لفوت

هیات انتخاب بخش نمایش خیابانی چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، آثار حاضر در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش شلتوک به نقل از ستاد خبری جشنواره، هیات انتخاب متشکل از مجید امرایی دراماتراپیست و کارگردان تئاتر، نگار نادری نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، میلاد مولوی کارگردان و بازیگر تئاتر، محمدهادی عطایی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، داریوش نصیری نویسنده، پژوهشگر، کارگردان و بازیگر تئاتر، علی‌محمد رادمنش نویسنده، کارگردان و بازیگر رادیو و تئاتر، مهدی حبیبی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر ۲۰ اثر را در بخش رقابتی و ۸ اثر را در بخش غیررقابتی جشنواره انتخاب کردند.



نمایش‌های خیابانی حاضر در بخش رقابتی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:

۱- آخرین اولی به نویسندگی و کارگردانی سمیه مهری از تهران

۲- آشوبگران به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی ازسیستان و بلوچستان زاهدان

۳- آلتن آی به نویسندگی و کارگردانی محمود فرضی‌نژاد از گیلان سیاهکل

۴- ارزش نداره به نویسندگی محمدرضا جعفری‌لفوت و کارگردانی میلاد حسین‌زاده ازگیلان آستانه اشرفیه

۵- باجه تلفن به نویسندگی و کارگردانی افشین خدری از کردستان سنندج

۶- بـیـز اوچ نــفــر به نویسندگی و کارگردانی محمد یوسفی‌زاده از آذربایجان شرقی مرند

۷- ۲۵ متر آرزو به نویسندگی و کارگردانی سیدپویا امامی از اصفهان

۸- پینوکیو به نویسندگی و کارگردانی سعید خیراللهی از ایلام دهلران

۹- p. o. v به نویسندگی هما پارسایی و کارگردانی احمد صمیمی از تهران

۱۰- تله من به نویسندگی و کارگردانی هیام احمدی از اصفهان شاهین‌شهر

۱۱- چهارشنبه خاتون به نویسندگی نگار نادری و کارگردانی آرزو علی‌پور ازگیلان لاهیجان

۱۲- درشکه گرسنگان به نویسندگی و کارگردانی مختار محمدی ازکردستان مریوان

۱۳- روده درازی‌های یک مرده بی‌صاحب به نویسندگی و کارگردانی هادی کیانی از اصفهان خمینی‌شهر

۱۴- طوطی و بازرگان به نویسندگی و کارگردانی حیدر رضایی از ایلام دهلران

۱۵- قصه کفش‌ها به نویسندگی حسام الدین ایرانمنش و کارگردانی روح‌الله آریس از کرمان

۱۶- کله دم سبز شمرونی به نویسندگی و کارگردانی مارال ایزدبخش از بوشهر

۱۷- مرغ همسایه غاز نیست به نویسندگی مصطفی کولیوندی و کارگردانی سعیده عبداللهی و مصطفی کولیوندی از ایلام

۱۸- هلونه به نویسندگی میلادحسین‌زاده و کارگردانی محمدرضا جعفری لفوت از گیلان آستانه اشرفیه

۱۹- یک شهر زیبا به نویسندگی مرتضی اسدی‌مرام و کارگردانی بهاره سعیدی‌پناه ازکرمانشاه

۲۰- یک کروموزوم بیشتر به نویسندگی سامان شکیبا و جلال حسنوند و کارگردانی جلال حسنوند از تهران



در بخش غیررقابتی هم این آثار به ترتیب حروف الفبا انتخاب شدند:

۱- به دنبال خورشید به نویسندگی جلال حسنوند و کارگردانی حسین نادری از تهران

۲- جلیکی برای مامادریا به نویسندگی حسن احمدی‌نسب و کارگردانی حسن سبحانی از میناب

۳- حیاط خانه ما به نویسندگی و کارگردانی وحید خسروی از تهران

۴- خان‌طلا به نویسندگی پرویز جلیل‌نژاد و کارگردانی سورنا ایرانی و رضا وفانیا ازکهگیلویه‌وبویراحمد بهمئی

۵- روزگار سرد به نویسندگی امیرزارع زاده و کارگردانی سمیرا سلیمانی از کردستان سقز

۶- سرزمین من به نویسندگی و کارگردانی بهناز زحمتکش از یزد

۷- کربلای آب به نویسندگی علی بید اویسی و کارگردانی علی بید اویسی و سولماز محمدی ازگیلان لاهیجان

۸- مدافع آخر به نویسندگی محمد قاسمی و کارگردانی احمد جعفری از تهران

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید