پرستار بیمارستان رسول اکرم رشت در اثرکرونا به شهادت رسید

0
98
«مرضیه فلاحی» پرستار بخش جراحی زنان بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی حضرت رسول اکرم (ص) تامین اجتماعی استان گیلان شامگاه گذشته(جمعه شب) به دلیل ابتلا به بیماری کووید ۱۹ جان خود را از دست داد و به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست.
به گزارش شلتوک ، این پرستار شهید، شش روز بستری بودو جمعه شب  پانزدهم بهمن ماه به دلیل عوارض بیماری قلبی ناشی از کرونا جان باخت.
مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان  در گفتگو با خبرنگاران ، با اشاره به سلامت جسمانی این فرد و دریافت ۲ دز واکسن کرونا، گفت: این بهیار ۲۳ سال سابقه خدمت داشت و از وی یک دختر ۱۲ ساله به یادگار مانده است.
از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون، ۴۰ نفر از پزشکان، پرستارن، ماماها، بهورزان و کادر اداری و خدماتی به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای حفظ و پایداری سلامت، جان خود را از دست دادند.
شایان ذکر است دکتر کوچکی نژاد ، نخستین شهید مدافع سلامت کشور رییس درمانگاه آستانه اشرفیه که در تاریخ دوم اسفند ۱۳۹۸ به شهادت رسید .
حسین ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان هم طی پیامی «شهادت بهیار بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت شهید مرضیه فلاحی» را تسلیت گفت.
در متن پیام دکتر ابراهیمی آمده است: خبردرگذشت ناگهانی و آسمانی شدن همکار ارجمندمان شهید مرضیه فلاحی، بهیار مدافع سلامت که سالها عمر شریف خویش را صرف خدمت به مردم در حوزه سلامت در بخش های مختلف بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت نمود موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان گردید.
اینجانب این ضایعه غمبار را به خانواده شریف و همکاران داغدار آن عزیز و کادر درمانی به ویژه جامعه پرستاری و بهیاری تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال صبر جزیل برای خانواده محترم ایشان و همکاران ارجمند و علو درجات برای آن عزیز از دست رفته را مسئلت می نمایم.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید